18:27 19.05.2017

Лозовий: Луценко перейшов червону лінію в своєму бажанні політичної розправи

Лозовий: Луценко перейшов червону лінію в своєму бажанні політичної розправи

Народний депутат України (фракція Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий вважає намір генпрокурора Юрія Луценка зняти з нього депутатську недоторканність політичною розправою і не планує виїжджати з України, а нардеп Євген Дейдей (фракція "Народний фронт") заявив про готовність у разі необхідності постати перед судом.

"Генеральний прокурор Луценка перейшов червону лінію у своєму бажанні політичної розправи над нашою командою. Думаю, для нього це погано закінчиться...", - сказав А. Лозовий у коментарі виданню "Українська правда".

На запитання про те, чи планує він залишати територію України, нардеп відповів: "Ні, працюю в Києві спокійно, спокійно п'ю чай з соратниками".

Нардеп Євген Дейдей ("Народний фронт") також заперечує дії, які інкримінували йому у Генпрокуратурі. "Справді смішно. Я так розумію, ми зловили, мабуть, усіх корупціонерів у країні. Залишилося лише добровольців почати саджати і доводити їм, що вони незаконно збагатилися невідомо на чому", - заявив депутат в ефірі телеканалу "112 Україна".

Він назвав політичним піаром намір генпрокуратури. При цьому Є. Дейдей висловив думку, що у справі не лише зіграла роль прокуратура, ай САП і НАБУ. Депутат також повідомив, що вже був на допиті в НАБУ.

Як повідомлялося, Генпрокуратура України підготувала подання до Верховної Ради про зняття депутатської недоторканності з депутатів Геннадія Бобова (група "Відродження"), Є Дейдея (фракція "Народний фронт") і А. Лозового (фракція "Радикальної партії").

"Під час спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ до Верховної Ради України підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим 1 КК України), Євгена Дейдея (ст. 368 прим 2 КК України) та Андрія Лозового (ст. 212, 368 прим 2 КК України)", - написав генпрокурор у своїй сторінці в Facebook в п'ятницю.

Ст.212 Кримінального кодексу України – Ухилення від сплати податків і зборів", ст. 366-1 КК – "Декларування недостовірної інформації", ст. 368-2 КК – "Незаконне збагачення".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА