22:25 19.05.2017

Компанія Lucky Labs роздаватиме українським підліткам науково-популярні книги

Компанія Lucky Labs заснувала проект з видання, перекладу і безоплатного розповсюдження україномовного нонфікшену для підлітків. До експертної ради проекту увійшов відомий музикант.

Сьогодні на «Книжковому Арсеналі» презентували спільний благодійний проект ЛакіБукс фонду «Я майбутнє України» та IT-компанії Lucky Labs. Організатори проекту будуть забезпечувати підготовку, переклад, видання та розповсюдження друкованих та електронних книг серед українських дітей. Головний акцент проекту - науково-популярна література для підлітків 10-14 років українською мовою. «Цей напрямок сьогодні найважливіший, - вважає глава благодійного фонду «Я майбутнє України» Марта Левченко. - Хороша література не всім батькам по кишені. Тому ми вирішили допомогти появі таких книг власними зусиллями», - сказала вона. «Ми хочемо допомагати появі українських Ілонів Масків», - уточнив представник компанії Lucky Labs Антон Іванов.

До Ради експертів проекту увійшли фахівці з дитячої літератури, культури і психології. З них на презентації були присутні Євген Мірошниченко, президент Асоціації практичних психологів, і відомий діяч культури Олег Скрипка.

«Слава Богу, сьогодні можна точно сказати, що у нас бум дитячої літератури. Є певні видавництва, які зробили дуже багато, і вже протягом десятків років роблять. У мене двоє хлопців, вони цікавляться всілякими новинками. Наш будинок забитий дитячими книгами високої якості, деякі з цих книг є одними з кращих в світі. Я хочу, щоб наш проект теж був найкращим в світі, щоб ми задавали тон в світі такої підліткової літератури. І, можливо, наші видання будуть спонукати до нових винаходів, які вирішать багато проблем: забруднення, здоров'я тощо. І назва класна: "lucky books" - це щаслива книга. Тому все буде класно! », - вважає музикант.

Під час презентації ЛакіБукс організатори запропонували і дітям взяти участь у виборі теми для нових книг. Найбільший успіх, судячи з опитування підліткової фокус-групи, мають кібернетика і біотехнології. Організатори проекту пообіцяли врахувати це в майбутньому при підготовці книг. А перша книга проекту вже визначена: її написав Дмитро Кузьменко, відомий також як Кузько Кузякин - автор «Білої трішки чорної-пречорної книжки», «Зубасті задачки» та ін. Вона буде присвячена математиці, «від якої нікуди не дітися», і вийде восени. Організатори також планують пізнавальні інтерактиви, лекції, семінари та інші заходи для підлітків. До співпраці з проектом запросили авторів, видавництва, перекладачів і ілюстраторів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Скасування третьої групи "спрощенців" призведе до відпливу ІТ-спеціалістів з України

Міністерство освіти й асоціація "ІТ Україна" домовилися про співпрацю у створенні електронної освітньої платформи

CIG профінансує ІТ-дослідження і розробки в рамках "Розвитку ProZorro.Продажі" на $100 тис.

WNISEF створив фонд U.Ventures для інвестицій в ІТ стартапи в Україні та Молдові

Лідери українських стартапів запропонували Порошенку створити держструктуру, що займатиметься питаннями інновацій та ІТ-сектором

Шведські компанії розглядають інвестування в ІТ-сектор України

ДФС наступного тижня проведе зустріч з ІТ-сферою для обговорення проблемних питань

Україні необхідно навчитися захищатися в ІТ-сфері - заступник секретаря РНБО Сюмар

На Україну чекають позитивні зміни на ринку праці в ІТ, медіасфері та агросекторі - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА