Інтерфакс-Україна
10:56 31.05.2017

Чиновника Держгеокадастру упіймали на хабарі

1 хв читати
Чиновника Держгеокадастру упіймали на хабарі

Військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України спільно зі співробітниками управління захисту економіки в Київській області департаменту захисту економіки Національної поліції затримала головного спеціаліста відділу контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру під час отримання ним неправомірної вигоди.

Як повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України, чиновник одержав хабар у розмірі 200 тис. грн за зміну цільового призначення 35 земельних ділянок у передмісті Києва.

Хабарника затримано за підозрою в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержанням службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі, поєднане з вимаганням), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років, із конфіскацією майна.

Нині вирішується питання про обрання запобіжного заходу затриманому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В українському полоні понад сто громадян з 32-х країн світу, без урахування росіян

Поранення та травми, отримані військовими в полоні, прирівнюються до бойових

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Польські прикордонники затримали українських залізничників, які в'їхали до Польщі у стані алкогольного сп'яніння

У Дружківці оголошено обов'язкову евакуацію

Російський Су-30СМ впав під час виконання завдання в районі Зміїного

Рубіо: Гарантії безпеки для України повинні бути частиною мирних переговорів з Росією – ЗМІ

Україна та Європа мають бути учасниками мирних переговорів - Стефанчук

Клименко відвідав Донеччину, зустрівся з військовими і представниками ОВА

Непорушність міжнародно визнаних кордонів залишається безальтернативною основою для будь-яких рішень - Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА