Інтерфакс-Україна
10:24 06.06.2017

Атестаційна комісія Державіаслужби перевірила якість ремонту злітно-посадкової смуги аеропорту "Запоріжжя"

2 хв читати
Атестаційна комісія Державіаслужби перевірила якість ремонту злітно-посадкової смуги аеропорту "Запоріжжя"

Атестаційна комісія Державіаслужби України перевірила якість ремонту злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту "Запоріжжя" і видала сертифікат на її експлуатацію, повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Прес-служба Запорізької міськради повідомила про завершення ремонту злітно-посадкової смуги комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Запоріжжя", яка не ремонтувалася з 1982 року, але нині після недавнього ремонту працює без обмежень.

"Закриття злітно-посадкової смуги на ремонт було вимушеним заходом. Ми не могли ставити під загрозу безпеку пасажирів. Для ремонту були вибрані найбільш аварійні ділянки покриття, близько 14 тис. кв. м. Сьогодні можна сказати, що роботи були виконані досить якісно. Це підтверджують і результати перевірки, проведені Атестаційною комісією Державіаслужби України. 31 травня ми отримали офіційний сертифікат на використання смуги. Сьогодні вона працює без обмежень", - повідомив В.Буряк.

Рішенням травневої сесії Запорізької міськради з міськбюджету аеропорту "Запоріжжя" додатково виділено 8,8 млн грн на продовження ремонтних робіт.

Згідно з планами влади Запоріжжя, в 2017 році в аеропорту стартує будівництво нового терміналу.

Як повідомлялося, з 26 березня до 10 травня в аеропорту Запоріжжя проводився ремонт штучної злітно-посадкової смуги. 18 травня в прес-службі авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" повідомили, що їх пасажирський літак, що виконує рейс PS085 Київ-Запоріжжя під час посадки отримав пошкодження на ділянці з незастиглим бетоном. Розслідуванням інциденту зайнялася комісія за участю фахівців Державної авіаційної служби України. У свою чергу, адміністрація аеропорту зазначає, що літак МАУ не отримав ніяких ушкоджень, безпеці пасажирів нічого не загрожує, аеропорт працює в штатному режимі. Для розслідування цього інциденту МАУ створила комісію із залученням фахівців Державіаслужби України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

Австралія передала Україні останню партію з 12 танків Abrams - ЗМІ

Навроцький: Мир в Україні не може бути досягнутий без президента США Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА