Інтерфакс-Україна
12:23 09.06.2017

Alphabet продала виробника роботів японському концерну

1 хв читати

Північноамериканська корпорація Alphabet, материнська компанія Google, продала виробника роботів Boston Dynamics великому японському концерну SoftBank. Про це повідомляє журнал Forbes.

Сума угоди не розкривається, факт продажу підтвердили представники обох сторін. Крім того, SoftBank купив у Alphabet японського виробника роботів Schaft. «Ми поділяємо віру SoftBank в те, що технічний прогрес повинен служити на благо людства», - заявив виданню виконавчий директор Boston Dynamic Марк Райберт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань - адвокати

Росіяни атакували Сумщину БпЛА "Ланцет", пошкоджено близько 20 вікон у двох будинках – ОВА

У Сумах через атаку БпЛА постраждала жінка - ОВА

Стефанчук: НАТО має залишатися союзом країн, який не дозволяє Кремлю малювати червоні лінії

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

Через ворожу атаку в Запорізькій області постраждала вагітна жінка - Федоров

Керівнику благодійного фонду у Львові, який ошукав військових і волонтера на 1,3 млн грн повідомили про підозру - поліція

Європейські дипломати закликали Іран продовжувати переговори зі США

Зеленський: Росія хоче воювати

МЗС України прокоментувало беззаперечні докази грубого та системного порушення Росією Конвенції про заборону хімічної зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА