Інтерфакс-Україна
12:37 16.06.2017

Після деокупації Крим мають покинути особи, які оселилися на півострові після 20 лютого 2014 року - Чубаров

2 хв читати
Після деокупації Крим мають покинути особи, які оселилися на півострові після 20 лютого 2014 року - Чубаров

Голова меджлісу кримськотатарського народу і президент Світового конгресу кримських татар, народний депутат України фракції "БПП" Рефат Чубаров переконаний у поверненні анексованого РФ Криму під контроль України та заявляє, що півострів повинні будуть покинути особи, які переселилися на нього після його анексії.

"Це буде "очищення" півострова... Одразу мають поїхати всі ті, хто заїхав у Крим, незважаючи на мотиви... після 20 лютого 2014 року. Це щонайменше 200 тисяч людей, зокрема військові, прокуратура, ФСБ, російська поліція. Тобто 200 тисяч осіб мають виїхати з останнім російським солдатом", - сказав Р.Чубаров в ефірі "5 каналу" в четвер увечері.

Крім того, за його словами, півострів мають покинути особи, що зрадили Україну, але голова меджлісу переконаний, що вони покинуть Крим самостійно. "Обов'язково першими втечуть, поки ще солдати будуть на місцях, усі ці гобліни, які зрадили Україні, кримській землі, ті, які вбивали кримських татар. Їх уже не буде, тому що до них ніякої пощади не буде", - додав Р.Чубаров.

При цьому він наголосив, що це переміщення не має бути примусовим. "Я хотів би, щоб мене дуже правильно зрозуміли. Не йдеться про те, що ми, як Сталін, сотнями тисяч людей будемо викидати", - наголосив голова меджлісу.

Р.Чубаров заявляє, що до впровадження різних заходів, "які зробили б дуже вдалим безпосередньо момент входження... української влади й організації місцевої влади" в Криму, треба готуватися вже зараз.

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА