Інтерфакс-Україна
15:23 29.05.2024

Чубаров: Мартиненко розумів прагнення кримськотатарського народу до відновлення своїх прав

1 хв читати
Чубаров: Мартиненко розумів прагнення кримськотатарського народу до відновлення своїх прав

Засновник і голова агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко виявляв особливу повагу до прагнень кримсько-татарського народу до відновлення своїх прав, згадує голова меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров.

"До всіх інших своїх людських якостей, виявляв особливу повагу і розуміння устремлінь кримськотатарського народу до відновлення своїх прав. Олександр пішов занадто рано, тому дуже сумно", - написав Чубаров у Фейсбуці.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Поле бою очікує на революцію наземних роботизованих комплексів – командир 3-го корпусу Білецький

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Зеленський: Найбільш ефективні санкції –це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Україна проти повернення РФ заморожених активів як плати за припинення вогню – Єрмак

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА