Інтерфакс-Україна
18:24 21.06.2017

Генпрокурор вніс до Ради подання про надання згоди на арешт нардепа Розенблата

2 хв читати
Генпрокурор вніс до Ради подання про надання згоди на арешт нардепа Розенблата

Генеральний прокурор України Юрій Луценко направив до парламенту подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата (фракція "Блок Петра Порошенка") Борислава Розенблата.

"Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Б.Розенблата, в діях якого вбачаються ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму $280 тис.", - написав генпрокурор на сторінці у Facebook.

У свою чергу прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган уточнила, що кримінальне правопорушення кваліфікується за ч.4 ст. 368 КК.

Як повідомлялося, 19 червня стало відомо про затримання охоронця нардепа Б.Розенблата при отриманні хабара в сумі $200 тис. за вирішення питання з ліцензуванням видобутку бурштину.

Пізніше низка ЗМІ з посиланням на джерело в НАБУ повідомили, що хабар, за який затримали охоронця, призначався двом парламентаріям, зокрема народному депутату фракції "Народний фронт" Максиму Полякову.

20 червня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що в рамках розслідування кримінального провадження про незаконний видобуток бурштину затримано шістьох осіб: трьох помічників нардепів, охоронця, двох представників антикорупційних громадських організацій.

Директор НАБУ Артем Ситник зазначив, що встановлення незаконних схем спроби легалізації видобутку бурштину та причетності до них народних депутатів Б.Розенблата і М.Полякова стало першою агентурною операцією НАБУ, проведеною спільно з Федеральним бюро розслідувань (ФБР) США.

Сам Б.Розенблат заперечує отримання хабара, але визнає, що готував поправки до законопроекту про видобуток бурштину, про які говорив Н.Холодницький.

Увечері 20 червня стало відомо, що Генеральна прокуратура України отримала від САП подання, зокрема, на Б.Розенблата.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА