Рейтинг Трампа за підсумками роботи за 6 місяців виявився рекордно низьким

Рейтинг схвалення діяльності президента США Дональда Трампа на сьогодні становить 36%, свідчать оприлюднені у неділю дані спільного опитування, підготовленого ABC News та Washington Post.
Зазначається, що це найбільш низький показник за останні 70 років для глав американської адміністрації, які пропрацювали на своїй посаді шість місяців.
Несхвалення щодо роботи Д.Трампа висловили 58% респондентів.
Таким чином, рівень підтримки Д.Трампа опустився ще на 6 процентних пунктів порівняно з рейтингом, підготовленим до його 100 днів президентства.
Настільки низький показник, йдеться в повідомленнях, був лише у президента Джеральда Форда в лютому 1975 року, через шість місяців його роботи.
Показники президентів Барака Обами та Джорджа Буша-молодшого після півроку роботи були на відмітці в 59%.
Крім того, 63% респондентів назвали недоречними дії Д.Трампа, націлені на те, щоб отримати компромат на Гілларі Клінтон, маючи на увазі зустріч сина американського президента з російським адвокатом.
Ще 60% опитаних вважають, що Росія намагалася вплинути на результати президентських виборів, а 67% - що команда Д.Трампа допомагала їй в цьому.