Інтерфакс-Україна
10:24 20.07.2017

Понад сотню тонн води скинув у середу пожежний літак ДСНС України на ліси, що горіли в Чорногорії

1 хв читати
Понад сотню тонн води скинув у середу пожежний літак ДСНС України на ліси, що горіли в Чорногорії

За минулу добу, 19 липня, пожежний літак Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснив кілька вильотів на гасіння лісових пожеж у гірських районах м. Тиват на півдні Чорногорії.

"Загалом пожежний літак Ан-32П на осередки лісової пожежі скинув 96 тонн води", - повідомляють у четвер уранці в прес-службі ДСНС України.

У відомстві зазначили, що станом на ранок 20 липня робота українського пожежного літака із гасіння лісових пожеж у Чорногорії триває.

Як повідомлялося, 18 липня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у відповідь на запит, що надійшов цього ж дня від влади Чорногорії, доручив ДСНС направити пожежний літак Ан-32П для допомоги в гасінні лісових пожеж у цій країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через російські обстріли одна людина загинула та одна постраждала на Херсонщині

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА