Інтерфакс-Україна
14:01 11.08.2017

У вересні на Яворівському полігоні розпочне роботу Центр імітаційного моделювання

1 хв читати
У вересні на Яворівському полігоні розпочне роботу Центр імітаційного моделювання

Центр імітаційного моделювання на базі Міжнародного центру миротворчої та безпеки у Львівській області буде готовий до роботи до кінця серпня поточного року, заявляє міністр оборони України Степан Полторак.

"Процес створення центру йде згідно із запланованими термінами, і вже до кінця серпня центр для підготовки штабів і підрозділів до бригади включно буде готовий до роботи", - сказав С.Полторак під час візиту до Національної академії сухопутних військ.

Як повідомляється на офіційному сайті Міноборони, за словами глави відомства, на будівництво центру Міноборони виділило понад 22 млн грн, а закордонні партнери допомогли з обладнанням, частину з якого вартістю $1,5 млн поставлено.

"Наразі завершено будівельні роботи, а вже з 15 серпня розпочнеться налаштування самих тренажерів", - додав С.Полторак.

Як повідомлялося, Центр імітаційного моделювання загальною площею 3,5 тис. кв. м споруджують у Національній академії сухопутних військ (Яворівський полігон, Львівська обл.). Будівництво центру було розпочато в 2016 році за стандартами НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АОЗ Міноборони залучив вже 11 виробників дронів до маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence

Єврокомісар Кос констатує, що Рада відновила незалежність НАБУ та САП, і говорить про пріоритетність боротьби з корупцією

В Урбан-парку ВДНГ побудують памп-трек та модернізують декілька інших локацій до 31 серпня

У Києві проходить акція на підтримку відновлення незалежності НАБУ та САП

Свириденко про відновлення незалежності НАБУ/САП: Це чітка відповідь на очікування суспільства та партнерів

Інформація про нібито підготовку підозри прем’єр-міністру та посадовцям Офісу президента не відповідає дійсності – НАБУ та САП

Рада повернула незалежність НАБУ/САП

Кількість постраждалих в Києві зросла до 124 людей – КМВА

Територію кіностудії ім. Довженка пошкоджено в результаті обстрілу Києва

У п'ятницю дощі в Україні припиняться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА