Інтерфакс-Україна
12:39 25.08.2017

Генсек НАТО обіцяє уважно стежити за навчаннями РФ і Білорусі "Захід-2017"

1 хв читати
Генсек НАТО обіцяє уважно стежити за навчаннями РФ і Білорусі "Захід-2017"

У НАТО мають намір уважно стежити за тим, як РФ і Білорусь проводитимуть у вересні великомасштабні навчання "Захід-2017", заявив у п'ятницю генсек альянсу Єнс Столтенберг.

"Ми уважно стежитимо за навчаннями, що відбудуться наступному місяці", - сказав Є.Столтенберг на прес-конференції у Варшаві.

Він наголосив, що всі країни мають право проводити навчання, але при цьому мають дотримуватися встановлених правил.

"Я закликаю Росію дотримуватися (під час" Заходу-2017 "- ІФ) положень, передбачених Віденським документом", - заявив генсек.

За його словами, в ситуації, коли між Росією і НАТО спостерігається посилилася напруженість, важливо забезпечувати передбачуваність і прозорість під час навчань.

Російсько-білоруські стратегічні маневри "Захід-2017" відбудуться 14-20 вересня, в них заплановано задіяти близько 13 тис. чоловік. Навчання "Захід" мають плановий характер і проводяться щодва роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Українські військові залишаються у Курській області РФ і будуть там доти, поки ця операція нам потрібна – Зеленський

США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський

Зеленський хотів би дізнатись від Трампа деталі його розмови з Путіним

П'ятеро цивільних постраждали через влучання дрона у приватну автівку у Харківській області - Нацполіція

Зеленський: На сьогодні немає серйозних дефіцитів у озброєнні

Зеленський доручив МЗС підготувати деталі щодо можливого виходу США з групи розслідування воєнних злочинів РФ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА