Інтерфакс-Україна
13:30 24.09.2017

Чоловік загинув, ще троє постраждали від вибуху гранати у Ворзелі під Києвом

1 хв читати
Чоловік загинув, ще троє постраждали від вибуху гранати у Ворзелі під Києвом

У суботу, 23 вересня, близько 23.20 біля одного з магазинів в с. Ворзель Ірпінського району Київської області відпочивала компанія молодих людей, серед яких були військовослужбовці, що перебували поза службою у форменому одязі і в одного з них при собі була граната, яка згодом вибухнула.

"Унаслідок необережного поводження з вибуховим предметом один із військових загинув. Ще трьох чоловіків, двоє з яких військовослужбовці, госпіталізували в лікарню з різними тілесними ушкодженнями", – повідомляє Відділ комунікації поліції Київської області.

На місці події працює слідчо-оперативна група поліції. Встановлюються причини та обставини події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Постраждали від обстрілу інфраструктурні об`єкти "Укрзалізниці" для перевезення зерна

Трьох ворожих агентів засудили до 15 років позбавлення волі за підрив авто з воїном ЗСУ у Харкові - СБУ

Рада має намір дозволити державним і комунальним закладам надавати платні послуги у сфері фізкультури та спорту

Мовний омбудсмен засудив дії Odesa Football Media Team щодо гравця, який зробив зауваження супернику через російську мову

Рада повторно ухвалила закон про створення Єдиного держреєстру військовослужбовців

УЦОЯО спростовує поширену в соцмережах інформацію про надмірну складність НМТ з англійської мови

Рада підвищила відповідальність за корупційні правопорушення

Міноборони України кодифікувало дистанційно-керований бойовий модуль "Шабля МК19(М)"

Рада ухвалила зміни до законодавства щодо призначення та отримання одноразової грошової допомоги утриманцям загиблого військовослужбовця

Ексдержсекретаря Мінрегіону взяли під варту з альтернативою застави у 20 млн грн - САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА