21:10 09.10.2017

Заступник глави МЗС Кислиця заявляє про порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому Криму

1 хв читати
Заступник глави МЗС Кислиця заявляє про порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому Криму

Заступник міністра закордонних справ України, представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО Сергій Кислиця заявляє, що порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому РФ Криму є серйозним викликом міжнародному співтовариству і вимагає введення прямого моніторингу на півострові, повідомляється на офіційному сайті МЗС.

Виступаючи на пленарному засіданні 202-ї сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО в понеділок у Парижі глава української делегації навів факти кричущих порушень прав людини на території окупованого півострова, відзначив важливість об'єднання зусиль міжнародної спільноти для вирішення проблеми незаконної окупації Росією Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.

"ЮНЕСКО має реагувати на динамічні зміни сучасного світу. Величезний потенціал Організації має бути використаний в повному обсязі. Лакмусовим папірцем на здатність ЮНЕСКО відшукувати адекватні відповіді на виклики 21-го століття має стати введення прямого моніторингу в Криму", - зазначив С.Кислиця.

У зв'язку з цим представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО висловив задоволення прогресом, досягнутим у консультаціях між Україною та Секретаріатом ЮНЕСКО про параметри моніторингу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА