Інтерфакс-Україна
19:01 11.10.2017

Екс-меру Запоріжжя Сіну визначено запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання

1 хв читати
Екс-меру Запоріжжя Сіну визначено запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання

 Суд визначив запобіжний захід екс-меру Запоріжжя Олександру Сіну, підозрюваному в зловживання владою у справі про незаконне відчуження землі, у вигляді особистого зобов'язання, повідомила прес-служба Орджонікідзенського районного суду міста.

Як наголошується в повідомленні, представник слідства клопотав перед судом про прийняття щодо О.Сіна запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Однак суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

За даними слідства, екс-мер Запоріжжя О.Сін є підозрюваним у кримінальних справах про незаконне відчуження двох елітних земельних ділянок в обласному центрі, що кваліфікується за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року Орджонікідзенський районний суд визнав О.Сіна винним у справі про порушення конституційних прав на працю 19 головних лікарів комунальних установ охорони здоров'я обласного центру. Суд призначив покарання у вигляді позбавлення права займати посади в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади терміном на 2 роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Країни Люблінського трикутника закликали до скоординованої відповіді на вторгнення дронів РФ у Польщу

Сили оборони відкинули противника поблизу Покровська, ворог просунувся у Серебрянському лісництві - DeepState

БпЛА влучив у підприємство в Чернігові, виникла пожежа

Зеленський і Стубб ушанували пам’ять загиблих воїнів біля Стіни памʼяті в Києві

У лікарні помер підліток, поранений внаслідок ворожого обстрілу на Харківщині

Велика Британія та Україна уклали угоду про обмін технологіями у виробництві БпЛА

Ізраїль не комунікує з Україною щодо цьогорічного паломництва хасидів до Умані - посол Корнійчук

Російський дрон влучив у собор в Сумах, який є одним із символів міста

Знешкоджено хакерське угруповання, яке завдало мільярдних збитків світовим компаніям

У планах уряду повна відмова від інтернатної системи - Улютін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА