21:30 15.10.2017

СБУ попередила збройну провокацію заплановану на 17 жовтня

СБУ попередила збройну провокацію заплановану на 17 жовтня

 Співробітники Служби безпеки України за попередньою інформацією затримала осіб, які готували збройну провокацію на 17 жовтня під час масової акції протесту прихильників Михайла Саакашвілі біля будівлі Верховної Ради в Києві, повідомляє прес-служба СБУ.

"З метою недопущення настання шкоди життю і здоров'ю людей та інших тяжких наслідків співробітниками СБ України припинено зазначені протиправні наміри шляхом блокування 14.10.2017 року спроби придбати 2 автомата АК-47 і 3 гранатомета двох колишніх активістів об'єднання "Революційні праві сили", йдеться в повідомленні .

Оперативники здійснили 9 обшуків, під час яких вилучили понад 200 тис. грн., засоби зв'язку, комп'ютерну техніку та інші речі, які призначалися для здійснення провокацій насильницького характеру.

Наразі співробітники служби встановлюють усю мережу осіб причетних до здійснення протиправних дій.

Разом з тим, СБУ, не обмежуючи право громадян на мирний протест "закликає громадян утриматися від участі в деструктивних діях і терміново інформувати гарячу лінію СБУ щодо пропозиції брати участь в протиправних діях, спрямованих на пошук і використання під час масових заходів зброї і засобів ураження, здійснення інших дій, що несуть загрозу безпеці громадян".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА