Інтерфакс-Україна
07:20 17.10.2017

У Донецькій області 34-річна жінка підірвалася на розтяжці

1 хв читати

В околицях Майорського (Донецька обл.) на розтяжці підірвалася місцева жителька, повідомили в Бахмутському відділенні поліції Донецької області.
"За попередньою інформацією, жінка натрапила на розтяжку в лісосмузі між селищами Майорське і Зайцеве, коли зійшла з дороги. 34-річна потерпіла госпіталізована в лікарню Бахмута", - йдеться в повідомленні на сторінці відомства в Фейсбук в понеділок увечері.
В результаті підриву жінка отримала травми тулуба і кінцівок.
Проводиться перевірка, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

Данія запускає проєкт Ukraine Transition Program на три роки з бюджетом у 375 мільйонів євро

Сибіга: Ми очікуємо прибуття в четвер делегації військових з Польщі після інциденту з російськими дронами

Расмуссен: ми заохочуватимемо більше українських оборонних компаній розміститися та виробляти продукцію в Данії

Сибіга: незабаром наша зброя виготовлятиметься на території Данії

Сибіга: Данія - перша у світі за обсягом наданої Україні допомоги пропорційно до власного ВВП

Мінсоцполітики розробляє нові підходи до надання допомоги евакуйованим українцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА