16:12 17.10.2017

Держлікслужба очікує висновку ДЕЦ щодо китайської вакцини від грипу 20 жовтня, 25 жовтня – щодо французької вакцини

2 хв читати
Держлікслужба очікує висновку ДЕЦ щодо китайської вакцини від грипу 20 жовтня, 25 жовтня – щодо французької вакцини

 Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) чекає висновку Державного експертного центру (ДЕЦ) Міністерства охорони здоров'я щодо китайської вакцині від грипу 20 жовтня.

Про це повідомила глава Держлікслужби Наталія Гудзь під час зустрічі представників громадської організації "Батьки за вакцинацію" з керівництвом служби.

"Наразі відібрані зразки всіх чотирьох серій двох вакцин направлені в лабораторію контролю імунобіологічних препаратів ДЕЦ. Орієнтовно нам повідомили, що 20 жовтня буде відповідь щодо вакцини виробництва Китаю, а 25 жовтня - щодо вакцини виробництва Франції", - цитує главу відомства громадська організація.

За словами Н.Гудзь, у разі позитивного висновку ДЕЦ служба в той же день видає висновок контролю якості.

Як пояснила вона, під час розгляду документів щодо французької вакцини "Ваксігрип" не вистачало сертифіката готової продукції та інформації щодо дотримання холодового ланцюга. При цьому також виникли питання щодо перепакування препарату для України.

Щодо китайської вакцини "Інфлуенза Ваксін" у Держлікслужби також були питання дотримання холодового ланцюга.

"Виробникам рекомендували терміново внести зміни до реєстраційних документів. З'ясувалося, наприклад: щодо французької вакцини можуть бути відхилення в температурі до 25 градусів протягом 72 годин, однак це ніде не було вказано", - повідомляє "Батьки за вакцинацію".

Крім того, у відкритому листі до постачальників вакцин проти грипу 13 жовтня громадська організація висловила прохання повідомити, чи передбачена додаткова поставка.

Як повідомлялося, наразі на ринку України в обігу перебуває вакцина для профілактики грипу корейського виробництва "ДжіСіФлю" в кількості 30 тис. доз.

Загалом в Україні чотири виробники перереєстрували вакцини з оновленим штамом вірусу грипу - актуальним для епідемічного сезону 2017-2018 рр. Зокрема, перереєстрацію пройшла вакцина французького виробництва "Ваксігрип" ("Санофі Пастер С.А."), нідерландського - "Інфлувак" ("Ебботт Біолоджікалз Б.В."), корейського - "ДжіСі Флю", а також китайська "Інфлуенза Ваксін "("Хуалан Біолоджікал Бактерин Ко., Лтд.").

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА