Інтерфакс-Україна
19:52 22.10.2017

Матч "Динамо" - "Шахтар" у Києві охоронятиме близько тисячі правоохоронців

1 хв читати
Матч "Динамо" - "Шахтар" у Києві охоронятиме близько тисячі правоохоронців

У неділю під час проведення футбольного матчу прем'єр-ліги "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк) близько 1 тис поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України будуть нести службу біля стадіону, на зупинках громадського транспорту та в метрополітені, повідомили у Відділі комунікації поліції Києва.
"Сьогодні на НСК "Олімпійський" відбудеться матч чемпіонату України з футболу між командами прем'єр-ліги "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк). За дотриманням громадського порядку стежитимуть близько 1 тис правоохоронців", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в неділю.
В інформації зазначається, що посилені наряди поліції і військовослужбовців НГУ будуть нести службу на зупинках громадського транспорту, в метрополітені та на території, прилеглій до стадіону. Правоохоронці закликають уболівальників, жителів і гостей столиці не порушувати закон і дотримуватися встановлених правил поведінки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Програма "єЯсла" запуститься з 2026р, а програма "єСадок" запрацює у 2028р - Мінсоцполітики

СБУ викрила агентурну мережу РФ, яка готувала теракти на заході України

Качка про діалог з Угорщиною щодо нацменшин: розбіжностей по суті немає, є лише дискусія про механізми

Екснардеп Корнацький отримав 3,5 роки тюрми за незаконну компенсацію за житло в понад 900 тис. грн

"Укренерго" зменшило загальну тривалість обмежень у більшості регіонів за останні кілька днів

Орбан повідомив, що прямує з візитом до Росії

ЦПД повідомляє про удар по аеродрому "Енгельс" у Саратові

Лубінець: Росія проводить цілеспрямоване ІПСО для дестабілізації ситуації в державі

НАБУ підтвердило проведення слідчих дій (обшуків) у Єрмака, що здійснюються в межах розслідування

Україна засуджує рішення IJF допустити російських дзюдоїстів до участі у змаганнях під прапором держави-агресора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА