Інтерфакс-Україна
11:29 29.10.2017

Бойовики з мінометів обстріляли житлові райони Водяного

1 хв читати
Бойовики з мінометів обстріляли житлові райони Водяного

Українська сторона Спільного центру координації та контролю на лінії розмежування (СЦКК) повідомляє, що опівдні в суботу незаконні збройні формування обстріляли житлові райони селища Водяного біля Маріуполя.

"Опівдні 28 жовтня поточного року НЗФ ОРДО 24 рази обстріляли позиції підрозділів Збройних Сил України в АТО, розташованих на околиці населеного пункту Водяного поблизу Маріуполя із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм. Унаслідок зазначених обстрілів постраждали будинки мирних жителів селища Водяного", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу АТО у Facebook у суботу ввечері.

Українська сторона СЦКК зазначає, що обстріли населених пунктів і спроби звинуватити в цьому ЗСУ свідчать про зацікавленість керівництва ОРДО в подальшому загостренні конфлікту, а також демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню і свідоме невиконання Мінських домовленостей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

Зеленський: Україна має наростити виробництво дронів-перехоплювачів до рівня масованих атак РФ у 300-400 "шахедів"

Келлог: Удар РФ не сигналізує про їхній намір завершити війну дипломатичним шляхом

Зеленський: Важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними санкціями і тарифами проти Росії

Зеленський подякував міжнародним лідерам за підтримку України на тлі масованої атаки РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА