Інтерфакс-Україна
21:43 06.11.2017

У Донецькій області планують забезпечити відеоспостереженням основні автомагістралі

1 хв читати
У Донецькій області планують забезпечити відеоспостереженням основні автомагістралі

Керівництво підконтрольної Україні території Донецької області підтримує ідею впровадження відеоспостереження не тільки на вулицях міст, а й на основних автомагістралях, констатує перший заступник голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.
"Є підтримка і голови обласної військово-цивільної адміністрації (Павла Жебрівського - ІФ), і міських голів поширити відеоспостереження не тільки на вулиці міст (Донецької області - ІФ), але і на основні автомагістралі", - написав він на сторінці в Фейсбуці в понеділок ввечері.
В.Аброськін повідомив, що питання безпеки громадян обговорювалися в Маріуполі під час робочої зустрічі під керівництвом голови Нацполіціі Сергія Князєва з главою Донецької ОВГА П.Жебрівським, міськими головами Маріуполя, Слов'янська, Краматорська, Бахмута і начальниками поліції сусідніх областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна не буде вносити жодних змін до Конституції – радник глави ОП

Окремі категорії ВПО зможуть подати заявки на нову житлову програму з 1 грудня

В ЄК очікують реакцій столиць країн-членів ЄС на лист фон дер Ляєн щодо фінпідтримки України на 2026-2027рр.

Розробка первинного мобільного укриття від групи "Ковальська" проходить випробування

Офіс генпрокурора закликає нікому не надавати реквізити банківських карток і коди, щоб вберегтися від шахрайських кол-центрів

Вчорашнє повідомлення про Чернишова було помилкою апарату, ніхто із суддів не брав участі у погодженні публікації - АП ВАКС

Центральна роль ЄС в забезпеченні миру для України має бути прописана в майбутній угоді – єврокомісар Домбровскіс

Чотири дитини загинули в пожежі на Черкащині, матері повідомлено про підозру

Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну

Глава МЗС Латвії наголосила на необхідності трансатлантичної єдності для досягнення сталої угоди щодо миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА