Інтерфакс-Україна
19:47 14.11.2017

Мін’юст розраховує на ефективне розслідування стосовно їхніх співробітників

1 хв читати
Мін’юст розраховує на ефективне розслідування стосовно їхніх співробітників

Міністерство юстиції України не має наміру втаювати інформацію щодо розслідування кримінального провадження про можливі зловживання своїх співробітників, але розраховує на реальну ефективність слідства, а не лише заяви в пресі, заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

"Останні півтора місяця дуже багато з'являється заяв у пресі і не відбувається реальних дій... Потрібно ефективно розслідувати, а не лише робити заяви, що десь щось не так", - сказала вона у вівторок в ефірі "5 каналу", коментуючи інформацію про розслідування НАБУ стосовно керівництва Мін’юсту.

Водночас Н.Севостьянова додала: "Ми відкриті, ми готові давати коментарі щодо будь-яких кримінальних справ або ймовірних політичних нюансів, які зараз відбуваються. Ви це все бачите і розумієте. Сподіваємося на те, що це буде об'єктивно оцінено".

Як повідомлялося, 14 листопада 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження про можливе зловживання службовими особами департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України під час нарахування та виплати винагород державним виконавцям. Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) здійснюють досудове розслідування цієї справи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА