Інтерфакс-Україна
14:02 15.11.2017

Кабмін виділив кошти на підтримку чотирьох міст Донбасу

1 хв читати
Кабмін виділив кошти на підтримку чотирьох міст Донбасу

Кабінет Міністрів України розподілив 17 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів із підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав це рішення серед ухвалених урядом на засіданні без обговорення.

При цьому 15 млн грн виділено Маріуполю, 1,58 млн грн - Покровську, 140 тис. грн - Дружківці і 280 тис. грн - Сєвєродонецьку.

Як повідомлялося, 4 жовтня уряд затвердив порядок та умови надання цієї субвенції. Умовами для отримання субвенції є можливість реалізації проекту в межах року, наявність затвердженої проектної документації та співфінансування з місцевим бюджетом не менше ніж 50%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол Японії обговорив з Марченком реформу митниці та створення сприятливого середовища для японського бізнесу в Україні

Посольство Нідерландів вітає призначення нового директора БЕБ

Великий відсоток чоловіків серед вступників в аспірантуру пов'язаний з можливістю отримати відстрочку - Бабак

Росіяни ударили по Запорізькій області, одна людина загинула

У буферній зоні п/п "Даріалі" перебувають 96 українців, Москва прагне створити гуманітарну кризу на російсько-грузинському кордоні - МЗС

США та РФ обмінялися сигналами про війну в Україні під час розмови Путіна з Віткоффом - помічник Путіна

Посли G7 в Україні: Призначення директора БЕБ сприяє покращенню бізнес-клімату в Україні

Екскерівниця МСЕК визнана винною в недекларуванні 3 млн грн і оштрафована

Міноборони України кодифікувало 50 нових боєприпасів у липні

Директорка УІК закликає уряд дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА