Інтерфакс-Україна
17:06 21.11.2017

Горбатюк заявив про просування в розслідуванні вбивства Нігояна, Жизневського та Сеника на Майдані в Києві у 2014 році

1 хв читати
Горбатюк заявив про просування в розслідуванні вбивства Нігояна, Жизневського та Сеника на Майдані в Києві у 2014 році

Убивства на майдані Незалежності в Києві в 2014 році активістів Сергія Нігояна, Михайла Жизневського та Романа Сеника не розкрито, але є просування в розслідуванні, яке дає надію на встановлення винних, наголошує начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

"На жаль, вбивство Нігояна, Жизневського і Сеника на сьогодні не розкриті. Ми не встановили осіб, тих, хто натискав спусковий гачок", - сказав С.Горбатюк на брифінгу в Києві у вівторок.

Він зазначив, у випадку С.Нігояна було застосовано мисливський патрон, заряджений картеччю. У випадку М.Жизневського та Р.Сеника - патрон для примусового зупинення транспортних засобів, який використовується лише в підрозділах Міністерства внутрішніх справ України (МВС).

"Робота триває і, виходячи з того, що ми все-таки просуваємося, ми для себе виділили підрозділ щодо кожного з випадків, бійців якого ми перевіряємо на причетність до злочину, і, відповідно, той факт, що рух відбувається, дає надію, що злочини будуть розкриті", - зазначив керівник департаменту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожої атаки зазнав руйнувань Музей Гетьманства

Число загиблих через обстріл у Херсоні зросло до трьох, ще 14 людей – поранені, серед них діти

Третя штурмова взяла в полон росіян із допомогою наземного дрона - це технологічна революція на полі бою - The Washington Post

СБУ та НАБУ викрили конвертаційний центр, який діяв за сприяння колишнього голови Державної податкової служби

Поліція Києва розпочала розслідування смерті чоловіка в розподільчому пункті

Держетнополітики виявила ознаки афілійованості Корецького монастиря (МП) з РПЦ

Понад 90% українців погано ставляться до Росії – опитування

Мінсоцполітики працює над Стратегією повернення громадян з-за кордону в Україну - Улютін

Кабмін схвалив Концепцію державної цільової програми "Ветеран. Робота"

СБУ: 20-річний житель Вінниці планував на замовлення ворога підпалити будівлю Інституту нацпамʼяті в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА