Інтерфакс-Україна
12:16 24.11.2017

Співробітникові НАБУ пропонували хабар за припинення розслідування справи про арешт коштів низки підприємств

1 хв читати
Співробітникові НАБУ пропонували хабар за припинення розслідування справи про арешт коштів низки підприємств

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) спільно з співробітниками Генеральної прокуратури України викрили громадянина, який пропонував співробітникові НАБУ неправомірну вигоду в розмірі $800 тис.

"Дана сума пропонувалася за припинення розслідування детективами Бюро кримінального провадження, в якому накладено арешт на близько 450 млн грн коштів, підконтрольних викритим особі підприємств", - повідомляє прес-служба НАБУ в п'ятницю.

Попередньо дії громадянина, ім'я якого не називається, кваліфіковані за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), вирішується питання повідомлення йому про підозру та проведення інших слідчих дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лівий берег у Києві знову зі світлом після обстрілів - ДТЕК

Поліція охороняє знеструмлені вулиці Києва після ворожої атаки

З прифронтових регіонів евакуювали 2,7 тис. осіб за тиждень – Мінрозвитку

Зеленський обговорив з європейськими лідерами подальші кроки для захисту життя людей, фінансові можливості та оборонну підтримку України

Путін користується моментом, коли світ майже всю увагу приділяє встановленню миру на Близькому Сході - Зеленський

Енергетики відновили е/е для більше ніж 725 тис. сімей - Зеленський

Данія витратить $8,5 млрд на посилення оборони через погрози Трампа щодо Гренландії

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

Зеленський обговорить зі Стармером дату наступного засідання Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА