Інтерфакс-Україна
16:07 01.12.2017

Спікер АТО Андрій Лисенко пішов у ГПУ

1 хв читати
Спікер АТО Андрій Лисенко пішов у ГПУ

Речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко прийняв пропозицію стати прес-секретарем Генеральної прокуратури.

"Шановні друзі, колеги і просто добрі люди! Нещодавно генеральний прокурор України Юрій Луценко запропонував мені перейти на другий, внутрішній і не менш важливий фронт - відстоювати закон і справедливість у боротьбі зі злочинністю, корупцією та іншими проявами беззаконня в якості речника Генпрокуратури. Я погодився, і тому повідомляю про завершення кількарічного шляху в статусі речника з питань АТО", - написав А.Лисенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

А.Лисенко також зазначив, що на посаді речника Міноборони з питань АТО, починаючи з 2014 року, зробив усе можливе для становлення та розвитку системи інформування про агресію Росії, і додав, що місце речника не залишиться порожнім.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

Двоє загиблих та двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів у Харківській області

Трамп не виключив, що його дедлайн для припинення війни РФ проти України зрештою може становити менше ніж 50 днів

Зеленський доручив уряду заснувати академічні стипендії пам'яті захисників та захисниць України

У Вінниці викрито й затримано хлопця, який за завданням ворога заклав вибухівку біля багатоповерхівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА