Інтерфакс-Україна
19:23 01.12.2017

У Білому домі не побачили загрози в зізнаннях Флінна в наданні неправдивих свідчень ФБР

2 хв читати
У Білому домі не побачили загрози в зізнаннях Флінна в наданні неправдивих свідчень ФБР

Юрист Білого дому Тай Кобб заявив, що зізнання, зроблені колишнім радником Дональда Трампа Майклом Флінном у суді про надання неправдивих свідчень ФБР, у жодному разі не може кинути тінь на діючу адміністрацію президента США.

"Сьогодні Майкл Флінн - колишній радник Білого дому з питань нацбезпеки - визнав провину в одноразовому наданні неправдивих свідчень ФБР. Ці неправдиві свідчення відображають його помилкові заяви членам адміністрації президента, що стало причиною його відставки в лютому 2017 року. Ніщо з того, в чому зізнався Флінн, не стосується нікого, крім нього самого", - заявив він.

Юрист також додав, що визнання Флінна свідчить про те, що розслідування можливої ​​змови Трампа з Росією "йде повним ходом і наближається до швидкого і розумного завершення".

Раніше сьогодні Флінн визнав провину в дезінформації ФБР про свої контакти з представниками Росії. Він заявив, що готовий надати свідчення проти президента Трампа і його сім'ї, а також повністю співпрацювати з розслідуванням спецпрокурора Роберта Мюллера.

Як повідомлялося раніше, ФБР веде розслідування контактів з російськими представниками чотирьох наближених Трампа під час передвиборної кампанії. Флінн був змушений залишити пост радника з національної безпеки в адміністрації новообраного президента США після хвилі критики в пресі, яка звинуватила його в тому, що він під час бесіди з російським послом обговорював питання щодо санкцій проти Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА