17:49 02.12.2017

Позиція російської сторони СЦКК і ОРДО веде до загострення гуманітарної ситуації біля Мар’їнки і Красногорівки на Донбасі

1 хв читати

Українська сторона СЦКК (УС СЦКК) звинувачує ватажків ОРДО і російську сторону СЦКК у затягуванні з наданням гарантій безпеки для ремонту газопроводів-відводів до газорозподільної станції поблизу селищ Мар'їнки та Красногорівки (Донецька обл.).

"Неконструктивна позиція російської сторони СЦКК і затягування надання з вини ОРДО гарантій безпеки призводить до неможливості підключення газопроводу до газорозподільної станції та забезпечення місцевого населення побутовим газом та опаленням у зимовий період", – йдеться повідомленні УС СЦКК, розміщеному прес-центром штабу АТО в "Фейсбуці".

Ці населені пункти вже понад три роки лишаються без газопостачання, а це близько 26000 осіб, 13 газових котелень, 6 шкіл та 5 дитячих дошкільних закладів. Зупинено також роботу підприємств, на яких працювали жителі селищ – "Красногорівський вогнетривкий завод", молочний завод "Лактіс", "Мар'їнський хлібзавод" тощо.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА