09:44 07.12.2017

Порошенко внесе свій законопроект про Антикорупційний суд, якщо до 11 грудня не побачить "прогресу" з цього питання у ВР

2 хв читати
Порошенко внесе свій законопроект про Антикорупційний суд, якщо до 11 грудня не побачить "прогресу" з цього питання у ВР

Президент України Петро Порошенко закликає народних депутатів зняти з порядку денного парламенту внесений раніше проект закону про створення в країні Антикорупційного суду і попереджає, що інакше буде змушений внести до Верховної Ради свій варіант законодавчої ініціативи.

"Прошу народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект "Про антикорупційні суди", як це рекомендувала Венеціанська комісія, й розчистити простір для нового проекту", - написав глава держави у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в четвер вранці.

Він нагадав, що цієї п'ятниці виповнюється вже місяць від того дня, як звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду.

П.Порошенко зазначив, що це було продиктовано бажанням створити максимально сприятливі умови для ухвалення відповідного закону. Його проект ще на стадії написання маэ бути узгоджений між різними політичними силами.

"Моя пропозиція все ще в силі. Однак якщо на початку наступного тижня я не побачу прогресу, протягом семи-десяти днів самостійно підготую і внесу відповідний законопроект", - заявив П.Порошенко.

Раніше президент наполягав на якнайшвидшій підготовці законопроекту про Антикорупційний суд, щоб до кінця поточного року підписати відповідний закон.

Проект закону про антикорупційні судах (№6011), зареєстрований групою народних депутатів у лютому 2017 року, було внесено парламентом до порядку денного сесії, тому для зняття його з розгляду необхідне голосування в сесійній залі.

Разом з тим, Верховна Рада вже неодноразово намагалася зняти з розгляду цей законопроект, щоб відкрити шлях для реєстрації нової ініціативи з цього питання, однак народні депутати кожного разу не давали необхідну кількість голосів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Час у дорозі не зараховуватимуть у відпустку військовослужбовців

Відсутність антикорупційних реформ в Україні має спричинити міжнародні санкції, вважає майже половина українців

Київ розробив два варіанти подолання ВККС вето Ради міжнародних експертів щодо кандидатур антикорупційного судді

Рада має намір спростити процедуру похорону

Рада планує ввести штрафи від 20% до 50% від суми заборгованості з виплати аліментів

Луценко підписав подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від "Опоблоку"

Півтори сотні пенсіонерів-силовиків і військових мітингують під ВР з вимогою не допустити змін до пенсійного та соціального забезпечення

Мінімум три гранати пронесла Н.Савченко в будівлю ВР, стверджує головний військовий прокурор

До антикорупційного комітету ВР надійшло 5 заявок для участі в конкурсі на аудитора НАБУ

Антикорупційні органи в Україні виправдали довіру міжнародних партнерів - Райхель

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА