Інтерфакс-Україна
13:14 12.12.2017

Місія ООН закликає РФ дотримуватися прав людини в Криму і притягнути до відповідальності причетних до їх порушення співробітників ФСБ

1 хв читати
Місія ООН закликає РФ дотримуватися прав людини в Криму і притягнути до відповідальності причетних до їх порушення співробітників ФСБ

 Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні закликає Росію дотримуватися прав людини в окупованому нею Криму, поважати зобов'язання, які накладаються на державу-окупанту нормами міжнародного гуманітарного права, і притягнути до відповідальності причетних до порушення прав людини співробітників Федеральної служби безпеки.

"Проводити розслідування всіх випадків насильницьких зникнень, тортур і жорстокого поводження, до яких причетні співробітники ФСБ в Криму і залучати осіб, які вчинили порушення, до відповідальності, і забезпечити компенсацію збитку постраждалим", - йдеться в 20-й доповіді ООН щодо ситуації з правами людини в Україні, презентованому в Києві у вівторок.

Місія рекомендує РФ утриматися від застосування російського законодавства про протидію екстремізму і тероризму для заборони мирних релігійних практик мусульман у Криму і "негайно звільнити з ув'язнення всіх, хто затриманий і проти кого були висунуті обвинувачення в скоєнні таких злочинів".

Також Місія рекомендує припинити практику проведення обшуків, які непропорційно стосуються кримських татар, і забезпечити право на свободу вираження поглядів, мирних зібрань, совісті і релігії в Криму.

Крім цього, у Місії ООН закликають РФ припинити примус жителів окупованого Криму служити в російських збройних силах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА