Інтерфакс-Україна
08:10 18.12.2017

Громадянин Нідерландів намагався в "Борисполі" дати $ 2тис. хабара прикордонникам

1 хв читати
Громадянин Нідерландів намагався в "Борисполі" дати $ 2тис. хабара прикордонникам

Громадянина Нідерландів, який спробував дати хабар у розмірі $ 2 тис., затримали прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" в неділю вночі в аеропорту "Бориспіль".

"Чоловік 1964 року слідував рейсом в Тель-Авів. Після проходження процедури прикордонного контролю іноземець звернувся до співробітників прикордонного відомства з проханням вирішити питання про пропуск його друзів за відповідну грошову винагороду. Горе-посередник запропонував правоохоронцям $ 2тис", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України в неділю.

У таку суму чоловік оцінив "обсяг проблеми" двох громадян Іраку, які прибули рейсом раніше і не змогли перетнути держкордон в Україні через не підтвердження мети запланованого перебування. Іракцям вручили відмову в пропуску та в той час вони вже чекали на повернення зворотним рейсом.

"Напевно їм дуже не хотілося повертатися додому, якщо вирішили залучити до незаконної оборудки свого друга, для якого буденна подорож перетворилася в "пригодницьку", - припустили в українському прикордонному відомстві.

За фактом спроби надання неправомірної грошової винагороди прикордонники поінформували співробітників Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА