12:03 20.12.2017

Uber відкрив офіс у Києві, призначив О.Стаха генеральним менеджером сервісу у Центральній та Східній Європі

2 хв читати
Uber відкрив офіс у Києві, призначив О.Стаха генеральним менеджером сервісу у Центральній та Східній Європі

Міжнародна технологічна компанія Uber, творець однойменного мобільного застосування для виклику автомобілів, відкрила в Києві штаб-квартиру компанії, що обслуговує регіон Центральна і Східна Європа, призначивши Олексія Стаха генеральним менеджером Uber у цьому регіоні.

"Частина співробітників компанії з країн Центральної та Східної Європи переїдуть до Києва і працюватимуть тут", - заявив він на прес-конференції в Києві в середу.

За словами О.Стаха, цей регіон об'єднує Польщу, Україну, Литву, Румунію, Естонію, Чехію і Словаччину.

Відповідно до прес-релізу компанії, раніше О.Стах обіймав посаду генерального менеджера Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані.

За його словами, в 2017 році сервіс розпочав роботу в шести містах (Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя і Вінниця). Кількість скачування програми досягла понад 1,7 млн викликів, середній час подання автомобіля (Києвом) скоротилася до шести хвилин і менше; середній рейтинг водія в Україні знизився з 4,8 бали в першому півріччі-2017 до 4,797 бали (станом на 20 грудня). Середній рейтинг пасажира в Україні на кінець року становив 4,89 бала.

Коментуючи запитання про підвищення тарифів, О.Стах зазначив, що цей крок надав можливість сервісу залучити більше водіїв, одночасно в компанії не помітили відтоку користувачів.

За словами О.Стаха, з 20 грудня 2017 року Uber навіть запустив в Києві новий сервіс - uberVAN. У цій категорії користувачам будуть доступні 6-містні машини.

Він також повідомив, що в 2018 році компанія зосередиться на розвитку регіону, планує вдвічі розширити штат співробітників в Україні.

Крім того, передбачається запустити низку сервісів Uber, зокрема, анонсованого в липні Uber Eats (послуга із доставки їжі). Водночас О.Стах зазначив, що наразі не запланована роботу цього сервісу в містах країни з населенням менше 500 тис. жителів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА