Інтерфакс-Україна
15:05 20.12.2017

Держекоінспекція виявила перевищення норм забруднення Дарницькою ТЕЦ і скидання в Канівське водосховище - Семерак

1 хв читати
Держекоінспекція виявила перевищення норм забруднення Дарницькою ТЕЦ і скидання в Канівське водосховище - Семерак

Міністр екології і природних ресурсів України Остап Семерак заявляє, що позапланова перевірка Державної екологічної інспекції виявила перевищення норм забруднення Дарницькою теплоелектроцентраллю (ТЕЦ) і скидання в Канівське водосховище.

"Ці перевірки, які здійснила Державна екологічна інспекція міста Києва і центральний апарат, підтверджують перевищення викидів у повітря і скидання в Канівське водосховище", - сказав міністр на прес-конференції в Києві в середу.

Він зазначив, що триває перевірка Держекоінспекцію шлаковідводів, які викликають занепокоєння.

"Уже зараз очевидно, що Міністерство природи може повністю підтримати позицію киян про те, що це підприємство є серйозним забруднювачем, яке створює екологічну напругу в Києві. Держекоінспекція за результатами перевірок подає документи на анулювання відповідних дозволів", - сказав О.Семерак.

Міністр додав, що міністерство готове допомогти Києву в тому, щоб вивести це підприємство на дотримання екологічних нормативів.

Як повідомлялося, Дарницька ТЕЦ встановленою електричною потужністю 160 МВт підконтрольна бізнесменові Анатолію Шкрібляку через ТОВ "Євро-Реконструкція". Станція спалює і газ, і вугілля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлог: Удар РФ не сигналізує про їхній намір завершити війну дипломатичним шляхом

Зеленський: Важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними санкціями і тарифами проти Росії

Зеленський подякував міжнародним лідерам за підтримку України на тлі масованої атаки РФ

Наступного тижня відбудеться технологічна ставка: розглянуть ракетні програми та виробництво дронів – Умєров

На Полтавщині відновили електропостачання, відсутнє через ворожу атаку

Трамп готовий до "другого етапу" санкцій проти РФ

Кошта закликав партнерів продовжувати зміцнювати Україну на тлі ескалації РФ

Смертельна ДТП на Харківському шосе в Києві: двоє загиблих, троє постраждалих – поліція

На Запоріжжі цивільний постраждав від атаки ворожого FPV-дрона – ОВА

У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого обстрілу - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА