Інтерфакс-Україна
11:26 24.12.2017

В Інтерполі заявляють про необґрунтованість звернення РФ щодо розшуку Яценюка

1 хв читати
В Інтерполі заявляють про необґрунтованість звернення РФ щодо розшуку Яценюка

В Українському бюро Інтерполу заявили, що жодних офіційних перешкод для пересування екс-прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка усім світом за ініціативою або за каналами Інтерполу не існує.

"Під час розгляду останнього звернення Російської Федерації про оголошення Арсенія Яценюка в розшук за лінією Інтерполу за нібито скоєні ним у Чечні злочини Генеральний секретаріат Інтерполу в Ліоні протягом короткого часу розібрався в цій ситуації, визнав це звернення РФ необґрунтованим і скасував розшуковий циркуляр росіян. Тож жодних офіційних перешкод для пересування екс-прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка всім світом за ініціативою або за каналами Інтерполу не існує", - йдеться в повідомленні на сайті Національної поліції України в суботу ввечері з посиланням на Українське бюро Інтерполу.

Як повідомлялося, в суботу в аеропорту Женеви (Швейцарія) затримали екс-прем'єр-міністра України А.Яценюка.

"Арсенія Яценюка, який прилетів до Женеви з молодшою дочкою, зупинили на паспортному контролі за запитом Росії - за всіма вже відомими абсурдними обвинуваченнями в участі в бойових діях у Чечні. За десять хвилин усе з'ясували та пропустили. Попередивши, що аналогічна процедура можлива й під час вильоту", - написала прес-секретар А.Яценюка Ольга Лаппо на своїй сторінці у Facebook у суботу ввечері.

О.Лаппо наголосила на абсурдності обвинувачень російського слідкому. "Це ще раз підтверджує, кого бояться в Кремлі", - резюмувала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

Вдалося врятувати групу з 23 українських дітей і підлітків із ТОТ

Сильні дощі у Києві та області йтимуть до самого ранку

Відновлення зовнішнього електропостачання ЗАЕС відбудеться з енергосистеми України

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Трамп очікує звільнення утримуваних ХАМАС заручників на початку наступного тижня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА