Інтерфакс-Україна
07:51 27.12.2017

На Київщині затримано чиновницю селищної ради, яка отримала хабар автомобілем

1 хв читати
На Київщині затримано чиновницю селищної ради, яка отримала хабар автомобілем

У Київській області затримали на хабарі секретаря бюджетної комісії однієї з селищних рад, яка отримала незаконну винагороду у вигляді легкового автомобіля та 5 тис. грн., повідомили в прокуратурі міста Києва.

"Жінку-чиновника затримали після передачі другої частини хабара, яку вона отримала у вигляді автомобіля "Volkswagen Sharan" і грошових коштів в сумі 5 тис. грн. Перша частина хабара становила $ 2 тис. і була отримана зловмисницею в листопаді поточного року", - йдеться в повідомленні на сайті відомства у вівторок.

Слідством встановлено, що чиновниця вимагала хабар від підприємця за сприяння в прийнятті позитивного рішення головою та членами виконкому селищної ради про надання дозволу на розміщення двох МАФів на території зазначеного селища.

Наразі затриманій особі готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА