Інтерфакс-Україна
11:51 29.12.2017

Економічна контррозвідка залишиться за СБУ у разі створення Нацбюро фінбезпеки - Грицак

1 хв читати
Економічна контррозвідка залишиться за СБУ у разі створення Нацбюро фінбезпеки - Грицак

Глава Служби безпеки України Василь Грицак упевнений, що в разі запуску роботи Національного бюро фінансової безпеки функції економічної контррозвідки залишаться у спецслужби.

"У разі ухвалення закону та утворення цього органу (Нацбюро фінансової безпеки - ІФ), звісно, якась частина повноважень перейде до них. Але я переконаний, що за Службою безпеки залишаться питання захисту об'єктів критичної інфраструктури, тобто - економічна контррозвідка", - сказав В.Грицак в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, вже нині СБУ максимально відходить від документування економічних злочинів як таких, оскільки цим опікуються інші державні органи.

"Ми цікавимося питаннями, пов'язаними, приміром, із тим, в якому стані дамба Київської ГЕС, якої якості та звідки завозять ТВЕЛи для атомних електростанцій, - це те, чим має займатися економічна контррозвідка", - пояснив В.Грицак.


Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль під час розгляду своєї відставки в Раді: передаємо країну зі збереженою фінансовою стабільністю

Однією з мішеней росіян під час атаки була енергетична інфраструктура - Зеленський

Рада підтримала два законопроєкти щодо спецрежиму Defence City з пільгами для ОПК

Рада розглядає відставку прем'єра Шмигаля

БЕБ викрило підпільне виробництво кави в Київській області, вилучило в злочинців елітний автопарк

Понад 91 млн грн витратили 18-річні українці за програмою "єКнига" - УІК

Укргідрометцентр розширив зону прогнозу з дощами та грозами, попередив про надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Польщі недостатньо підіймати винищувачі у повітря під час атак РФ, треба допомогти Україні закрити небо - Кондратюк

ДБР розслідує побиття військовозобов’язаного співробітниками РТЦК у Миколаєві

ЄС доповнив санкційні списки дев’ятьма фізичними та шістьма юридичними особами за дестабілізаційні дії РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА