Інтерфакс-Україна
12:33 29.12.2017

Незаконно утримуваних українців з ОРДЛО переправляють до РФ - глава СБУ

1 хв читати

У Службі безпеки України є інформація, що незаконно утримуваних українців, зокрема військовослужбовців, переправляють з ОРДЛО до РФ, багато з тих, хто вважаються зниклими безвісти, можуть перебувати в Росії.

В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" глава СБУ Василь Грицак розповів, що українська спецслужба затримала бойовика під час спроби перетину лінії зіткнення на Донбасі.

"Ця людина брала безпосередню участь в утриманні та катуванні полонених, збройному штурмі адмінбудівель у Довжанську, зокрема прикордонного загону, конвоюванні за вказівкою російських кураторів військовополонених Збройних сил України на територію РФ", - розповів В.Грицак.

Глава СБУ наголосив, що, за офіційною інформацією, на території Росії перебувають десять громадян України, незаконно утримувані або засуджені. Водночас він зазначив: "Ми підозрюємо, що багато з цих 402, яких ми вважаємо зниклими безвісти, можуть перебувати на території Російської Федерації або, як вони говорять, "союзних республік".

"Думаю, що цей затриманий нами бойовик розповість щось із цього приводу", - додав глава української спецслужби.


Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Будь-які зусилля Трампа можна тільки вітати, лишилось, щоб РФ їх не зривала – ЦПД

В Україні відбулася перша церемонія вручення національної відзнаки "Родина для кожної дитини. Better Care Awards"

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 5 університетів

ЗМІ розкрили 28-пунктний план щодо мирного врегулювання в Україні

Умєров заперечив повідомлення ЗМІ про погодження пунктів мирного плану: зараз вивчаються пропозиції партнерів

Збито/подавлено 95 ворожих дронів, зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 12 локаціях – ПС ЗСУ

Російська атака БПЛА спричинила загибель жінки на Чернігівщині

Представник США в ООН: США допускають запровадження нових санкцій проти Росії та закликають РФ до переговорів

Україна не розглядатиме питання зміни кордонів під час можливих нових переговорів із РФ — Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА