Інтерфакс-Україна
15:39 03.01.2018

Китай побудує технопарк за $2,1 млрд у Пекіні для розробки штучного інтелекту

1 хв читати
Китай побудує технопарк за $2,1 млрд у Пекіні для розробки штучного інтелекту

Китай вкладе 13,8 млрд юанів ($2,1 млрд) у будівництво технопарку в Пекіні, який буде присвячений розробкам і проектам, пов'язаним зі штучним інтелектом і хмарними обчисленнями.

Як повідомляє агентство "Сіньхуа", технопарк буде розташований у пекінському передмісті Меньтоугоу. Його спорудження триватиме близько п'яти років.

У технопарку розмістяться майже 400 компаній, вартість досліджень, розробок, продукції становитиме близько 50 млрд юанів на рік.

У липні 2017 року влада КНР оприлюднила плани, згідно з якими Китай до 2030 року має стати світовим лідером у сфері штучного інтелекту, а обсяг галузі перевищить 1 трлн юанів. Пекін розраховує на масштабний прорив у цій сфері до 2025 року й на подальшу успішну монетизацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої"

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої", - голова ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА