Інтерфакс-Україна
10:38 05.01.2018

Ревізор-інспектор ДФС у Харківській області затриманий на хабарі 250 тис. грн

1 хв читати
Ревізор-інспектор ДФС у Харківській області затриманий на хабарі 250 тис. грн

Співробітники відділу спецполіції Головного управління Національної поліції в Харківській області спільно зі співробітниками обласного управління СБУ затримали головного ревізора-інспектора Головного управління Державної фіскальної служби в Харківській області за отримання хабара.

Як повідомляє відділ комунікацій облуправління Нацполіції, чиновник вимагав і отримав 250 тис. грн за зменшення розміру нарахування штрафних санкцій за результатами проведення планової перевірки одного з підприємств. Під час проведення оперативних заходів правоохоронці вилучили у чоловіка грошові кошти.

"За фактом порушено кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі. Наразі зловмисник затриманий у порядку ст. 208 кримінально-процесуального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цехи українських брендів одягу Uneed і Maiklen знищено під час масованої атаки на Львів 12 липня

Внаслідок ворожого авіаудару в селі на Харківщині одна людина загинула, ще чотири постраждали

Ворожий БпЛА атакував один із навчальних закладів Сумщини, є поранені

Макрон: Оборонний бюджет Франції сягне 64 млрд євро до 2027 року

Негода знеструмила 24 населені пункти у чотирьох областях, енергоспоживання на початку тижня зростає – "Укренерго"

Бренди Livy та Maison Close будуть представлені у ТРЦ Ocean Mall

Зеленський пропонує Раді продовжити воєнний стан та мобілізацію до 5 листопада

У Києві проходить акція з вимогою звільнити Вітренка з Міносвіти і не допустити його призначення міністром

ЦПД про матеріал NYT з Курщини: У війні, де одна сторона є агресором, нейтральність без контексту стає дезінформацією

Комісія з добору директора БЕБ у понеділок поверне уряду лист та не переглядатиме кандидатуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА