Інтерфакс-Україна
11:12 14.01.2018

Іранська влада повністю зняла блокування з Telegram

1 хв читати

 Влада Ірану надала повний доступ на території країни до месенджера Telegram, передає в неділю іранське агентство ІРНА з посиланням на власні джерела.

"Джерела повідомили, що блокування (низки каналів у Telegram – ІФ) було знято, і наразі користувачі мають до них доступ", – йдеться в повідомленні.

Наприкінці грудня іранська влада заблокувала Telegram, а також сервіс обміну фотографіями Instagram.

Таке рішення було ухвалено Вищою радою безпеки Ірану для підтримки громадського порядку після того, як у деяких великих іранських містах пройшли акції протесту у зв'язку з економічною ситуацією в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА