07:49 20.01.2018

Facebook надасть користувачам обирати надійні джерела інформації

2 хв читати
Facebook надасть користувачам обирати надійні джерела інформації

Facebook дасть можливість користувачам користувачам визначати новинні ресурси, яким вони довіряють, заявив глава компанії Марк Цукерберг на своїй сторінці в соцмережі.

Цукерберг зазначив, що, згідно з новою політикою компанії, власне новини в стрічці будуть займати не 5%, а 4%. Він назвав одним із головних удосконалень "високу якість новин". Цукерберг пообіцяв, що "ми починаємо з наступного тижня з перевірених джерел". "Ми вирішили дати спільноті самій визначати, яким ресурсам можна в цілому довіряти", - написав він.

Глава Facebook пояснив це тим, що в сучасному світі соціальні медіа дозволяють поширювати новини зі швидкістю, недоступною раніше, збільшують поляризацію і дезінформацію. Щоб впоратися з цими проблемами, компанія вирішила створити відчуття "загального грунту". Для цього керівництво вирішило не відбирати новини для споживачів і не наймати експертів з боку, які б перевіряли їх справжність, а надати оцінку достовірності користувачам.

"У рамках наших поточних опитувань якості ми тепер будемо питати людей, чи знайомі вони з джерелом новин, і якщо так, чи довіряють вони цьому джерелу. Ідея полягає в тому, що деяким новинним організаціям довіряють лише їхні читачі або спостерігачі, а інші широко довіряють суспільству, навіть тим, хто не слідує за ними безпосередньо", - написав Цукерберг.

Він запевнив, що це нововведення не змінить кількість новин, а "зрушить баланс в сторону тих, яким довіряє суспільство".

Про плани Цукерберга внести зміни в стрічку соцмережі стало відомо 12 січня. Зокрема, в стрічці, за його словами, стане більше повідомлень від рідних і менше новин і матеріалів від компаній. На тлі цього оголошення акції Facebook впали на 3,9%. Статки Цукерберга, в такий спосіб, зменшилася на $ 2,9 млрд

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У 2017 році Facebook витратила на безпеку Цукерберга $ 9 млн

Цукерберг визнав помилки в управлінні Facebook і розповів про "гонку озброєнь" із Росією в кіберпросторі

Цукерберг вибачився за невдачу Facebook у сфері захисту персональних даних користувачів

Цукерберг має намір виступити в Конгресі США

Розслідування Facebook спрямоване на посилення захисту персональних даних, а не на виявлення порушників

Європарламент чекає пояснень Цукерберга з використання Facebook персональних даних

Цукерберг визнав "помилки" у зв'язку зі скандалом навколо витоку даних користувачів

Цукерберг готовий відзвітувати перед американським конгресом, але не вважає себе найкращим джерелом інформації

Цукерберг має намір прояснити ситуацію навколо збору персональних даних користувачів у Facebook

ГРУ в 2014 році провело пропагандистську кампанію до анексії Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА