19:02 26.01.2018

Ківа: СПУ викрила зрадників усередині партії, які намагалися продатися Кремлю

2 хв читати
Ківа: СПУ викрила зрадників усередині партії, які намагалися продатися Кремлю

Голова Соціалістичної партії України Ілля Ківа заявив про виключення з партії членів політради за спроби отримати фінансування Кремля на майбутніх виборах.

"За моєю спиною деякі члени політради партії намагалися продати Кремлю СПУ за $30 млн. Ми виявили цілий прошарок сепаратистів і зрадників із багатомільйонними статками, навіть у політраді партії, що вбралися в соціалістичний одяг. Сьогодні вони ведуть прямі переговори з Кремлем про спонсорування майбутніх виборів і зміцнення московської позиції всередині України, зраду інтересів України країні агресору і окупантам. Ці переговори проходять з людьми з адміністрації президента Росії, а саме з помічниками Володимира Суркова", - написав І.Ківа на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

За його словами, в нього є аудіозаписи та підтвердження зустрічей, перельотів і розмов про фінансування СПУ спецслужбами Росії та промосковськими олігархами. "За нашими даними, зустрічі зрадників відбувалися в одному з готелів Європи", - заявив І.Ківа.

Політик додав, що всю інформацію партія передасть до СБУ.

"Ми готуємо відповідну заяву до Служби безпеки України про антидержавницьку діяльність опортуністів, зокрема і про окремих осіб, яким не місце не лише в СПУ, а й на території України! У процесі очищення не буде жалю до зрадників. І якщо вони думають, що відбудуться лише виключенням з партії, вони глибоко помиляються - вони не варті бути громадянами України", - зазначив І. Ківа.

Глава СПУ наголосив, що зараз партія проходить процедуру очищення і зміцнення. "Сьогодні ми виявили цих зрадників і виключили з партії за пособництво окупанту. Партія не продається, ідеї не продаються! І ми доведемо це вже найближчим часом. Зараз відбувається активне очищення, зміцнення, оновлення партії та наповнення її патріотами, які вміють захищати свою націю", - глава СПУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА