Інтерфакс-Україна
21:39 04.02.2018

Біля пункту пропуску "Краковець" накопичилося понад 400 автомобілів

1 хв читати
Біля пункту пропуску "Краковець" накопичилося понад 400 автомобілів

Понад 400 автомобілів скупчилися біля пункту пропуску "Краковець" на кордоні з Польщею, повідомляє прес-служба головного управління ДФС у Львівській області.

За даними прес-служби, ситуація виникла у зв'язку з перебоями в роботі бази даних митниці в ПП "Краковець".

У зв'язку з виниклою ситуацією митники просять обирати для перетину кордону з Польщею сусідні пункти пропуску - "Рава-Руська", "Грушів" та "Шегині".

Як повідомлялося, 3 лютого жителі прикордонних районів Львівської області кілька годин перекривали дороги до пунктів пропуску "Рава-Руська" та "Шегині" на кордоні з Польщею.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник очільника Офісу президента провів ряд зустрічей з польськими високопосадовцями, обговорювали співпрацю Києва та Варшави

Зеленський підписав закон щодо визнання результатів навчання за кордоном

Зеленський підписав закон щодо надання реабілітаційних послуг військовим у спецзакладах освіти

Сьогодні на столі є різні варіанти гарантій безпеки для України, найбільш сильним є членство в НАТО – Єрмак

Питання членства в НАТО порушувалося на зустрічі у Джидді, про територіальні поступки та вибори не йшлося

Якщо РФ не піде на мирну угоду, це буде дуже невтішний момент для світу – Трамп

Під час зустрічі у Джидді з боку США не було жодного тиску, трек двосторонніх відносин повернуто у дипломатичне русло - джерело

Стратегія РФ буде cпрямована на звинувачення України в їхніх же порушеннях – ЦПД щодо заяви Путіна про перемир’я

НЕФКО планує оновити медичну інфраструктуру в Овручі та Красилові

Зеленський і представники уряду та бізнесу Туреччини обговорили розвиток двосторонніх відносин

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА