Інтерфакс-Україна
12:28 11.02.2018

Роскосмос не зміг запустити "Прогрес" через помилку ракети-носія

1 хв читати

У Роскосмосі підтвердили перенесення запуску космічної вантажівки "Прогрес-МС08" на резервну дату.

"На старті пройшла команда на автоматичне вимикання двигунів, причини з'ясовуються. Запуск ракети-носія "Союз-2.1, А" з кораблем "Прогрес-МС08" перенесено на резервну дату, 13 лютого", - йдеться в повідомленні Роскосмосу, що надійшло в "Інтерфакс".

Раніше джерело в ракетно-космічній галузі повідомило "Інтерфаксу", що причиною нештатної ситуації могли стати проблеми в системі керування ракети-носія "Союз-2.1 А".

Основною версією причин перенесення запуску космічної вантажівки "Прогрес-МС08" є помилка в програмному забезпеченні бортової обчислювальної машини ракети-носія, повідомило "Інтерфаксу" джерело на космодромі.

"Імовірно, і це поки що є основною версією, сталася відмова бортової обчислювальної машини ракети-носія. Не виключено, що через помилки в програмному забезпеченні не могли відкритися клапани на сходах ракети-носія і стався відбій", - сказало джерело.

За його словами, причина може критися в помилці програмного коду.

ОСТАННЄ

В проекті держбюджету-2026 пріоритетом залишатиметься безпека і оборона - Свириденко

Україна повернула з-за кордону понад EUR3,3 млн, вкрадених через корупційну схему "Поліграфкомбінату" – НАБУ

Зеленський доручив уряду та ОП протягом місяця запропонувати цілісну платформу для ветеранів

КМДА повідомляє про обшуки у департаменті суспільних комунікацій

Зеленський очікує від уряду пропозицію дієвого страхування військових ризиків для прифронтових громад

МЗС: Пропозиція зустрічі в Москві несерйозна, однак демонструє початок усвідомлення РФ її необхідності

МЗС: Ризики транзиту енергоносіїв через загарбницьку війну РФ - відповідальність Москви

Після спецоперації "Павутина" росіяни перемістили свої літаки на найсхідніший аеродром – Малюк

Під час зустрічі Зеленський і Фіцо обговорять посилення тиску на РФ та економічні питання, що хвилюють Словаччину - МЗС

Зеленський обговорив із главою МЗС Швеції спільні оборонні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА