Інтерфакс-Україна
08:38 23.02.2018

У Рівному підпалили редакцію видання "Четверта влада"

1 хв читати
У Рівному підпалили редакцію видання "Четверта влада"

Поліція міста Рівне порушила кримінальну справу за фактом підпалу редакції видання "Четверта влада", яке спеціалізується на журналістських розслідуваннях. Про це повідомляється на сайті Національної поліції Рівненської області.

"За попередньою інформацією невідомий чоловік зайшов до будівлі, залишив там дві пластикові пляшки з бензином і підпалив їх", - йдеться в повідомленні.

У поліції уточнили, що внаслідок події ніхто не постраждав.

Заступник головного редактора видання Антоніна Торбич розповіла телеканалу "Громадське", що під час підпалу в редакції перебували журналісти. "Близько 20:30 ми були з колегами на другому поверсі будівлі, де розташований наш офіс. Раптом я почула, як хтось відчинив двері офісу. Ми якраз чекали гостей. За кілька секунд я почула дзвін, сильний хлопок, забіг син і каже, що хтось нас підпалив", - заявила вона. Торбіч додала, що журналісти встигли вибігти з приміщення і почали гасити вогонь, а також викликали пожежників.

За її словами, те, що сталося є "спробою залякування" видання через його розслідування. Також вона сказала, що сайт видання не працює вже більше тижня. Торбич пояснила, що причиною стала крадіжка серверного обладнання.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми всі в Україні хотіли б, щоб Трамп зміг бути на зустрічі з росіянами в Туреччині

82% безробітних в Україні складають жінки, а 31% мають вищу освіту - дослідження ДСЗ

Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди про надра

Держспецзв'язку розробляє реєстр забороненого програмного забезпечення

Arricano продовжує реставраційні роботи на пам’ятках культурної спадщини на Лук’янівці

Arricano продовжує реставраційні роботи на пам’ятках культурної спадщини на Лук’янівці

Кабмін затвердив порядок підтвердження фактів використання релігійної організації для пропаганди "русского міра"

Четвертину вакансій на українському ринку праці пропонує переробна промисловість - дослідження

Польські протестувальники перекрили ПП "Дорогуськ-Ягодин" після скасування судом заборони мерією таких протестів

Трамп заявив, що думає про поїздку до Стамбула на зустріч України з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА