Інтерфакс-Україна
08:16 25.02.2018

У Донецькій області зупинено транзит амфетаміну з окупованої Макіївки

1 хв читати
У Донецькій області зупинено транзит амфетаміну з окупованої Макіївки

Правоохоронці Донецької області викрили наркотрафік з окупованої Макіївки, повідомили в прес-службі поліції Донеччини

В інформації підкреслюється, що співробітниками управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим управлінням ГУНП в Донецькій області за сприяння Державної прикордонної служби України задокументовано збут небезпечного наркотику в великих розмірах.

"У вересні минулого року оперативникам надійшла інформація про те, що на українську територію з тимчасово окупованої Макіївки надходить амфетамін, переважно поштовими відправленнями. При документуванні факту збуту з'ясувалося, що постачанням займалася мешканка 1982 року народження", - сказано в повідомленні на сайті відомства в суботу .

Відзначається, що клієнтську базу фігурантка підбирала за допомогою мережі Інтернет. Знайомилася з потенційними покупцями, у розмові пропонувала заборонений товар, а далі відправляла замовлення за адресами їх проживання. Тільки як виняток передавала наркотик з рук в руки.

Правопорушницю затримано під час чергової передачі наркотиків.

"Наразі підозрювана співпрацювати з правоохоронцями відмовляється. Незважаючи на це, обшук та інші невідкладні оперативні та слідчі заходи тривають", - зазначили правоохоронці.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.307 (Збут наркотичних засобів у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Поліцейські встановлюють канал надходження амфетаміну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ: завершено слідство в справі про заволодіння 129 млн грн на ремонті водогону на Дніпропетровщині

Київрада ухвалила бюджет-2026 в понад 106 млрд грн

ДБР повідомило про підозру експосадовцю ДСНС у Запоріжжі за незаконне збагачення на майже 13 млн грн

Майже половина підприємців не відчули впливу "Нацкешбеку", 22% оцінюють його позитивно - опитування ІЕД

Інформація про начебто захоплення ворогом н.п. Серебрянка та Дронівка не відповідає дійсності - ДШВ

В ЗМІ скептично оцінили рішення лідерів ЄС щодо фіндопомоги Україні

Завершено набір учасниць на першу хвилю програми REDpreneur Women

СБУ затримала ворожого агента, який намагався облаштувати "відеопастки" на автотрасах Дніпра

Міноборони розпочало тестування системи "Майно" у військових частинах

В Україну повернуто ще 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям - Коордштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА