16:50 26.02.2018

Погіршення погодних умов 27 лютого - 1 березня може позначитися на роботі транспортної галузі України - Мінінфраструктури

1 хв читати
Погіршення погодних умов 27 лютого - 1 березня може позначитися на роботі транспортної галузі України - Мінінфраструктури

Унаслідок впливу активних циклонів в Україні найближчими днями очікуються складні погодні умови, що може призвести до ускладнень у роботі транспортної галузі України.

Згідно з прес-релізом Міністерства інфраструктури України, 27 лютого вночі в південній частині країни, вдень в Україні, окрім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, у Приазов'ї місцями 25 м/с, заметілі, в Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій і Донецькій областях сильні снігопади, сильні заметілі, снігові замети; на дорогах країни ожеледиця; мінімальна температура вночі 15-22º морозу, в північно-західній частині місцями 23-27º морозу.

На акваторії Азовського моря і в портах очікуються пориви вітру 25-28 м/с, висота хвиль 13-20 дм, швидке обмерзання суден; у західній частині акваторії Чорного моря - висота хвиль 30-40 дм, повільне обмерзання суден.

28 лютого очікується невелике послаблення опадів, явищ і морозів. 1 березня в південних, східних і більшості центральних областей пориви вітру 15-20 м/с, у Приазов'ї місцями 25-27 м/с, заметілі, в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській, Харківській і Донецькій областях сильний, місцями дуже сильний сніг, сильні заметілі, снігові замети; на дорогах країни ожеледиця.

"Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельної та морської галузі у більшості областей країни (крім західних)", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА