Інтерфакс-Україна
15:56 28.02.2018

МАГАТЕ підтвердило виконання Україною угоди про нерозповсюдження ядерної зброї

1 хв читати
МАГАТЕ підтвердило виконання Україною угоди про нерозповсюдження ядерної зброї

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) за результатами проведених інспекцій на ядерних об'єктах України підтвердило виконання країною угоди про нерозповсюдження ядерної зброї, повідомила Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ).

За її даними, зокрема, інспекція відбувалася на Хмельницькій АЕС, Рівненській АЕС та об'єкті "Укриття" Чорнобильської АЕС.

"МАГАТЕ інформує, що станом на 10 грудня 2017 року неузгоджених повідомлень про надходження або відправлення ядерних матеріалів по відношенню до України МАГАТЕ не отримано", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Києві зросла до 15 людей

Спровоковану ракетним ударом масштабну пожежу на складах у передмісті Харкова ліквідовано

Кількість загиблих у Києві зросла до 14 людей – ДСНС

Угода ЄС-США в енергетиці охоплює закупівлі СПГ, нафти, ядерного палива, передових технологій та інвестицій - ЄК

АМКУ надав дозвіл оператору мережі UPG на оренду ще 47 АЗС групи "Приват"

Стефанчук запропонував врегулювати питання про онлайн-трансляції засідань парламенту відповідно до Регламенту Ради

У Києві вже 13 загиблих людей – КМВА

"ДТЕК" відновив електропостачання для понад 350 тис. абонентів у Київській обл. після негоди

Трамп чітко дав зрозуміти, що угода про припинення російської в Україні має бути укладена до 8 серпня – представник США на Радбезі ООН

Трамп хоче укласти угоду про припинення війни Росії в Україні до 8 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА