Інтерфакс-Україна
10:49 02.03.2018

Петренко виступає за збільшення мінімальної суми виплат аліментів до 2 тис. грн

1 хв читати
Петренко виступає за збільшення мінімальної суми виплат аліментів до 2 тис. грн

Міністр юстиції України Павло Петренко виступає за збільшення мінімальної соціальної норми для дітей, які отримують аліменти, із 900 до 2 тис. гривень.

"Нині на рівні закону встановлена надто низька мінімальна соціальна норма для дітей, які отримують аліменти. Якщо батько не має роботи або має мінімальну зарплату, він має платити лише близько 900 гривень на користь цієї дитини. У нас є ініціатива, щоб цю суму підняти хоча б до 2 тис. гривень, і для цього є всі обґрунтовані витрати", - сказав П.Петренко під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.

Крім того, додав міністр юстиції, також є пропозиція стимулювати батьків, які вкладають кошти у своїх дітей, через податкові та соціальні пільги.

ОСТАННЄ

У Нікополі повністю відновлено тепло- та водопостачання

Президент підписав указ, яким дозволяється заміщення поліцейськими голів ОВА у ще двох областях

У Кривому Розі вже 13 поранених - обладміністрація

Кількість постраждалих у Кривому Розі зросла до 12 людей - прокуратура

Росіяни вчергове атакували портову інфраструктуру Одещини - влада

Вінницьку ОДА очолила Заболотна, Дніпропетровську - Ганжа, Полтавську - Дяківнич, Чернівецьку - Осипенко - указ

Сирський: Північна частина Покровська під нашим контролем, зупиняємо противника в Мирнограді

Поліція відкрила провадження щодо незаконного стеження за журналістами у справі "Мідас" – Юрчишин

Зеленський: найближчим часом будуть представлені керівники чотирьох областей

Уряд підготує рішення, щоб забезпечити можливість для некритичних установ залишити людей вдома на період непогоди - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА