Інтерфакс-Україна
15:20 09.03.2018

СБУ вдалося запобігти масштабним терактам в Україні

1 хв читати
СБУ вдалося запобігти масштабним терактам в Україні

Глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив про запобігання масштабним терористичним актам в Україні.

"Вдалося запобігти масштабним терактам в Україні... Жертвами могли стати тисячі мирних громадян, а також окремі політики, чиновники та народні депутати", - повідомив глава СБУ журналістам у Києві в п'ятницю.

В.Грицак поінформував: "Метою масштабних терактів у Києві мала бути дестабілізація ситуації і демонстрація України в очах світової спільноти як території суцільного хаосу".

Він додав, що така дестабілізація ситуації мала показати світу, що Україна - це "територія суцільного хаосу, що тут є громадянська війна".

"Це дало б підстави для звинувачення з боку РФ України в таких речах, а також, для того, щоб були аргументи, щоб наші європейські партнери та інші сусіди відвернулися від України", - підсумував глава СБУ.

ОСТАННЄ

Звіт SIPRI: Китай лідирує у розширенні ядерного арсеналу

В Україну повернули ще 1245 тіл загиблих: репатріаційна частина Стамбульських домовленостей завершена

ЦАХАЛ заявляє про знищення за ніч третини ракетних установок Ірану, ліквідацію керівників розвідки КВІР

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА